עיצוב קירות וציורי קיר לעסקים

כיום בכל עיר קמים בתי קפה במטרה להוות את מקום המפגש האולטימטיבי לקהילה ולפגישות עסקים. כל בית קפה רוצה להתבלט ולהיות המוצלח ביותר בשירות, במזון, בעיצוב ובמיקום. על מנת שכל הארבעה יתקיימו יש לחשוב על המון גורמים מפתיעים ומיוחדים על מנת לתת לבית הקפה את הייחודיות שהוא מחפש.

מדבקות קיר לבתי קפה היא רק נישה אחת מבין רבות שיכולות לתת לבית קפה ייחודיות ועיצוב מקסים על פי המוטיב שנבחר. מדבקות קיר בכלל הפכו להיות מוטיב עיצוב פופולרי בשנים האחרונות בבתים ועסקים. הדבר מאפשר להשוות אווירה מסוימת בחלל מבלי לצבוע את הכול או לרהט באופן שונה. אפשר כל כמה זמן לשנות את המדבקות ולהעביר אותן מיקום או לשנות את העיצוב ומאפשרות לחלל להיראות מיוחד פלאים.

בנוסף למדבקות קיר, אנחנו רואים גם המון ציורי קיר לבתי קפה – על אותו משקל של המדבקות, לצבוע את הקירות באופן אחיד כבר לא הבחירה הראשונה. לבצע ציורי קיר או צביעות גרפיות מאפשר לחלל לקבל ייחודיות שאין במקומות אחרים ולאפשר לשוהים במקום להתרשם מאומנות אמיתית.

אורניאון – עיצובים גרפיים ומדבקות קיר לבתי קפה 

חברת אור ניאון הינה חברה מובילה בתחומה הממוקמת בכפר יהושע אשר בעמק יזרעאל. החברה מציעה מגוון רחב מאוד של אפשרויות ללקוחות בעלי מסעדות, בתי קפה ועסקים בכלל. האתר מציע מגוון רחב של מדבקות, עיצובים וציורי קיר  וציורי קיר גרפיים אשר יסייעו גם לכם למצוא את התפנית המיוחדת של העסק שלכם.

תוכלו ליצור קשר עם החברה בטלפון שמספרו 072-3718999.

ביצירת קשר עם החברה תוכלו לקבל הדרכה והסבר כיצד מבוצע התהליך – לא מדובר רק בבחירה ורכישה, אלא  בביצוע על ידי אדם מוסמך אשר מגיע ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בבית העסק שלכם בזמן שנוח לכם. תוכלו לשמוע על האפשרויות המגוונות שיש לחברה להציע לכם כדי לגרום לעסק שלכם – להיות שונה מכל השאר. חברת אורניאון זמינה לכם בכל עת להסברים, ייעוץ וכל דבר נוסף שתוכלו להזדקק לו.

נגישות