שלטי ניאון במחירים משתלמים

שלטי ניאון לעסקים הם רק אחת מיני הדרכים לשיווק מאסיבי וחזותי של עסקים כלפי הצרכן. מעבר למוניטין, פרסומות בעלונים או בטלוויזיה, פרסום באמצעות שלטי חוצות או שלטי ניאון מאפשרים לצרכן להכניס לתודעה שלו את העסק המדובר אפילו מבלי שהוא מרגיש. מחקרים פסיכולוגיים על צרכנות מציגים מדדים בהם צרכנים בלי לזכור איפה נחשפו לפרסום, פשוט פנו אל עסק מסוים. שלטי חוצות אותם אנחנו עוברים כשאנחנו ברמזורים, בצמתים, או הולכים ברגל תחתיהם, נכנסים לתודעה שלנו מבלי לשים לב ומאפשרים למוח להכיל את המידע הזה. כשאנחנו נחפש מסעדה או נותן שירות בתחום מסוים, המוח שלנו ישלוף את המידע הזה שמאוחסן אצלו בתת מודע ויכוון אותנו לפנות אל אותו בית העסק. צרכנים רבים שנשאלו מדוע פנית דווקא לעסק הזה – ענו כי לא זוכרים היכן ראו את הפרסום אודותיו אך זכרו כי השם של העסק המסוים הזה קפץ להם לראש על פני אחרים.

 חברת אור ניאון – שלטי ניאון ועוד

חברת אור ניאון הינה חברה מובילה מעמק יזרעאל אשר מייצרת ומשווקת מגוון רחב של אפשרויות לשיווק וקידום עסקים. מעבר לעיצוב החללים עצמם כמו מדבקות קיר או ציורים גרפיים על הקירות, החברה מייצרת גם שילוט ניאון ומגוון נרחב של שלטים. על מנת לברר את הטווח של שלטי ניאון מחירים או שלטים לעסקים מחיר אנחנו יכולים לפנות אל חברת אור ניאון ולהיות סמוכים ובטוחים כי נקבל מענה מהיר ויעיל. הצעת המחיר תכלול כמובן את השלט המעוצב על פי בחירת הלקוח בתוספת ההתקנה והטיפול הטכני והתפעולי .

על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום עבור שילוט לעסקים מחירים ופרמטרים נוספים תוכלו ליצור קשר בטלפון שמספרו 1-599-505-605 ולשוחח עם אחד מנציגי החברה. ניתן כמובן לקיים פגישה בה -תוכלו להכיר את הנפשות הפועלות ולתכנן יחדיו את השלט הדרוש לכם עבור העסק שלכם.

אל תפספסו הזדמנות לבלוט מעל עסקים אחרים בענף שלכם ולהיות העסק – שהצרכן זוכר, אפילו מבלי לדעת כיצד.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן