מבין לקוחותינו

29
AIDO
cafee
car
co
dan
dani
etos
fran
hak
his
in
kafe
karin
la
lem
man
max
meda
mill
ora
pan
ple
shan
st
STAR
su
Previous Next

שלטים לבתי קפה – כיצד בוחרים את המתאימים?

אנחנו, הישראלים, אוהבים להתחיל את היום שלנו עם קפה משובח, לעיתים להיפגש עם חברים או במסגרת העבודה לפגישה חשובה בבית הקפה, או אפילו לשבת בדייט מול כוס קפה. הקפה הוא אחד המשקאות הפופולאריים ביותר ובתי הקפה, הן בארץ והם בעולם כולו, זוכים להצלחה גדולה. יחס עם זאת, לאור השפע הרב, התחרות ביניהם לא פשוטה, ומעבר לאיכות השירות ולאיכות הקפה, מה שעושה פעמים רבות את ההבדל ביניהם הוא הנראות. האופן שבו מעוצב המקום ומידת האטרקטיביות שלו.

שלטים לבתי קפה שמושכים את העין ימשכו גם את הלקוחות פנימה ויהפכו את בית הקפה למצליח יותר. בחירת שלטים מעוצבים לבתי קפה היא משימה לא פשוטה, אך אם מקפידים לקחת בחשבון כמה פרמטרים חשובים, אפשר למצוא שלטים מושלמים. איך עושים את זה? הנה:

להתאים למקום – המקום שבו נמצא בית הקפה מקבל אופי מסוים עם הזמן. הוא מעוצב בצורה כלשהי, שולטים בו אלמנטים עיצוביים בסגנונות שונים ונוצרת בו לאט לאט אווירה מיוחדת, המאפיינת את המקום. בין אם בוחרים אותיות תלת מימד לבתי קפה שישמשו כשלט המקום ובין אם שלטים מעוצבים תלת מימד, חשוב שהם יתאימו למקום. יתאימו בקו העיצובי שלהם לשפה השולטת ויחד ייצרו את המראה הכולל המתבקש.

איכות ועמידות – כאשר מחפשים שלטים אותיות תלת מימד לבית הקפה, חשוב שהם יהיו איכותיים ועמידים. שילוט תלת מימד חשוב פעמים רבות לתנאי מזג אוויר שונים. לרוחות חזקות, לגשם ופעמים רבות לשמש ישירה וחזקה מאד. בין אם אלו אותיות תלת מימד למסעדה המשמשת גם כבית קפה או אולי רק לבית הקפה עצמו, על האותיות הנבחרות, ולו כדי שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות, להיות איכותיות ולעמוד בהצלחה מול תנאי מזג האוויר השונים.

צבעים וצורה –ניתן לייצר כיום מגוון של אותיות תלת מימד למסעדות ולבתי קפה. עיצובן וייצורן נעשה פעמים רבות בהתאמה אישית למקום עצמו ותוך התייחסות למגוון של פרמטרים הקשורים אליו. בחירת האותיות, חשוב שתעשה בהתאם לצבעים ולצורה שימשכו את העין ואת תשומת הלב. צבעים שניתן יהיה לראות אותם גם בחשיכה, שיוארו כהלכה וגם צורה שתהיה ייחודית מספיק.

זקוקים לשלט או אותיות תלת מימד לבית קפה חדש שזה עתה פתחתם ושוקלים לבחור באותיות תלת מימד מעוצבות ויפות? אורניאון תעשיות ניאון בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו לטלפון 1599-505605

אורניאון תעשיות ניאון בע"מ נוסדה בשנת 1995.
החברה עוסקת בתכנון, ייצור והתקנה של שלטים מסוגים שונים,
בנוסף לכך מבצעת החברה עבודות מיתוג ועיצוב שונות ברמת הביצוע, כמו צביעה גרפית על קירות ורצפות,
נורות ניאון לשילוט ודקורציה, גופי תאורה ממותגים, תקרות מוארות, ופריטים שונים הקשורים למיתוג ועיצוב בית העסק.
צוות החברה ערוך ומוכן להתמודד עם כל רעיון עיצובי גדול כקטן ולהביאו למוצר מוגמר ברמה הגבוהה ביותר.
הסדנא שלנו ממוקמת במושב כפר יהושע שבעמק יזרעאל ומבצעת עבודות ברוב חלקי הארץ.