אודות אורניאון תעשיות ניאון בע״מ

אורניאון תעשיות ניאון בע״מ נוסדה ב-1995 ע״י אורן ברקת. הנסיון של 20 שנה בא לידי ביטוי בכל שלט שאנחנו עושים, בכל אלמנט עיצובי שאנחנו יוצרים, בקירות הגרפיים ועבודות הדקורציה הייחודיות שלנו.

הסדנא שלנו, שממוקמת במושב כפר יהושע שבעמק יזרעאל, היא מרכז העשייה שלנו. שם רעיונות הופכים לסקיצות, וסקיצות למוצרים מוגמרים. תהליך העבודה שלנו דומה לעבודתו של כל יוצר. אנחנו מאמינים בנסיון בלתי פוסק להגיע למוצרים טובים יותר עבור לקוחותינו, תוך מתן תשומת לב לארכיטקטורת המבנה ותצורת הלוגו על מנת להשיג חשיפה שיווקית מקסימלית עבור העסק.

הרוח החיה מאחורי אורניאון הוא אורן ברקת. עוד מנעוריו אורן שלח את ידו ביצירה מגוונת שכללה גרפיקה, עיצוב, אומנות פלסטית וייצור טכני. מרקע זה התפתח אורן לכיפוף ניאון, אומנות שמתבצעת בתהליך דומה לניפוח זכוכית ודורשת סבלנות ותשומת לב דקדקנית לפרטים. את מלאכת הכיפוף למד אורן  מוורנון וויילין, אומן ניאון בעל שיעור קומה מארה״ב.

דברים שאנחנו לא מתפשרים עליהם:

  • מקצועיות – כל מוצר שיוצא מהסדנא שלנו הוא תוצר של מלאכת בנייה והרכבה מדוייקת שעונה בצורה המיטבית על הצרכים של הלקוח.

  • לוחות זמנים – אנחנו מבינים תהליכי בנייה ושיפוץ ויודעים שזה כמו מגדל קלפים, רק מאבנים; לכל אלמנט יש את הזמן והמקום שלו. אנחנו לא נותנים ׳הערכת זמנים׳. דד-ליין זה דד-ליין.

  • מחשבה תחילה – שלטים דורשים תחזוקה – החלפת שנאי, נורה שנשרפה, ניקוי ותיקונים תקופתיים. לכן, תכנון שלט כך שיאפשר גישה נוחה לתחזוקה חשוב מאין כמוהו. כשאנחנו מעצבים ויוצרים את השלט אנחנו תמיד לוקחים בחשבון את ההתנהלות השוטפת לאחר ההתקנה.
  • איכות חומרי הגלם – שלט הוא לא פג תוקף, שלט צריך ללוות את המותג זמן רב. איכות חומרי הגלם הכרחית לעמידות השלט לאורך זמן ואנחנו לא עושים פשרות. (כל הפינות בסדנא שלנו הן בזויות ישרות…)

  • אמירה ייחודית – שלט זה נקודת המפגש הראשונה של עובר האורח – לקוח פוטנציאלי – עם המותג. עוד לפני שנכנס למקום, טעם את המנה או הביט במוצרים, הלקוח כבר גיבש חוות דעת על המותג. השלטים שלנו מבדלים את האחד מההמון.
נגישות

שניה לפני שאתם עוזבים

האם הספקתם לראות את תיק העבודות שלנו?