עיצוב שלטים לחנויות, משרדים

אורניאון  מספקת שירותי תכנון ועיצוב שלטים איכותיים ומקוריים למגוון רחב של בתי עסק, מכל סוג ובכל קנה מידה. בין היתר, שירותינו כוללים עיצוב שלטים למשרדים, חנויות, מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, בתי מלון והארחה, מוסכים, בתי מלאכה, מרכזים מסחריים ומפעלים. איתנו תוכלו לזכות בעיצוב שלט מרהיב וייחודי, שיהיה גם איכותי, אטרקטיבי ועמיד. בנוסף, אנו מספקים שירותי עיצוב שלטים מסוגים שונים, לרבות עיצוב שלטים מוארים לעסקים, דו או תלת מימד, שלטי פנים וחוץ, שלטי ענק, ניאון לתאורה ושילוט, שלטי דגל ושלטי עמוד.

הבנת צרכיו של בית העסק

ראשית, כל הזמנת עיצוב שלטים שאנו מקבלים נבחנת על ידינו באופן רציני ומוקפד. על כן, אנו דואגים לבקר בבית העסק כדי לקלוט את נתוניו ולסווג את האווירה השורה בו, בין אם מדובר באווירה אלגנטית ויוקרתית, צעירה ותוססת או עממית ופופולארית. באמתחתנו מצויים הידע, הניסיון והכלים לתרגם את האווירה לכדי שלט מעוצב, נוח לתחזוקה ומרהיב ביופיו, המושך את קהל היעד, מבליט את איכות העסק ומקדמו. יתרה מכך, אנו מאמינים כי על מנת לבלוט בנוף יש  צורך בחשיבה עיצובית מקורית מחוץ לקופסא. כלומר, חשיבה המסוגלת לראות את התמונה הרחבה של נתוני השוק וליצור על פיהם את השילוט המתאים והמדויק ביותר, שתורם באופן ניכר לייצוג, מיתוג והצלחת העסק.

‬נתונים שמשפיעים על עיצוב שלטים

חשוב להבין שלא כל שלט יפה אכן תורם לקידומו של העסק, אלא שיש צורך בשלט שגם מתאים לעסק, לקהל יעדו ומסריו. לכן, כאשר אנו ניגשים למלאכת תכנונם של שלטים, בין אם מדובר באפשרות של עיצוב שלטים לחנויות, משרדים או לכל מטרה אחרת, אנו לוקחים בחשבון קשת רחבה של נתונים כגון מידות השלט המבוקש, מיקומו ובאם זהו שילוט חוץ או פנים. כמו כן, עיצובו של השלט נקבע בהתאם להיותו דו או תלת מימדי, חומר הגלם המבוקש, עובי, שיטת וסוג הצביעה, סוג פונטים ואמצעי התאורה הנדרשים. בנוסף, השלט מעוצב בהתאם לסוג העסק, קהל היעד שלו, המסרים המבוקשים ומאפייני הלוגו הקיים.

‬שירותי שילוט מלאים

עם אורניאון תזכו לא רק לעצב שלט מוצלח, אלא שתחת קורת גג אחת תוכלו גם לתכנן, לייצר, להדפיס ולהתקין את השלט. בנוסף, אנו מספקים ללקוחותינו קשת רחבה של שירותים ומוצרי תאורה ושילוט הכוללים בין היתר צביעה גראפית על גבי קירות ורצפות, ייצור והתקנת נורות ניאון מעוצבות, תקרות מוארות וגופי תאורה ממותגים. להזמנות ומידע נוסף אודות שירותי  אורניאון תעשיות ניאון בע"מ, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 1-599-505-605.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן