שלטים לחנויות

שלט לחנות זו אמירה, שלט זה לקחת את תמצית העסק, את החזון, הרוח והתפישה של העסק ולתרגם אותם לשלט מאיר עיניים וחודר ללב.

שלטים לחנויות עושים לנו משהו בפנים, בנשמה, מייצר נוכחות ומשדר לנו את התשדורות שבעלי העסק יצקו לתוכו.

מחפשים שילוט לחנות? השאירו פרטים או התקשרו 072-3718999

השלטים של אורניאון

לא כל השלטים נוצרו שווים, וניתן למצוא שלטים לחנויות מסוגים שונים.

ישנם שלטים פשוטים, שטוחים, גם מבחינת הניראות וגם מבחינת המסר שהם משדרים, כאלו שכוללים לוגו או את שם העסק בצורה פשטנית ואפורה כאילו רק לצאת ידי חובה.

ישנם שלטים אשר יוצרים אינטראקציה, מחממים את הלב, מפתיעים, חדשניים, מעוררי השראה  והכי חשוב מעבירים הן חוויה והן את המסר השיווקי בצורה מכסימלית.

were-open-wide
IMG_20171113_204721-1-1-orfg0s52u5849j3vo2mv8pim24oj36k87eaqdhtt2o

כאלה הם השלטים של אורניאון, כולם, ללא פשרות באים מהלב ונכנסים אל הלב. כמו חץ מכוון היטב שפוגע במטרה.

תהליך בחירת והתאמת שילוט לחנויות אינו תהליך פשוט הן מבחינת בעל העסק עצמו והן מבחינת יצרן השלטים.

הראשון רואה בחזונו שלט בצורה או בעיצוב מסוים ויצרן השלטים צריך לקחת את הרעיון וליישם אותו כך שהתוצאה הסופית תהיה כמה שיותר קרובה למה שבעל העסק ראה בדמיונו.

מספר שאלות נפוצות על שלט לחנות

זוהי שאלה רחבה מאד ועליכם כבעלי העסק ליזום שיחת הסבר ותיאום צפיות ראשונית עם יצרן השלטים, בשיחה זו תוכלו להחליט האם מדובר על שילוט חוץ או שילוט פנים, מה גודל השלט?

האם השלט יהיה שלט מואר או שלט ללא תאורה, האם ישנן בעיות טכניות מיוחדות הנובעות ממיקום החנות או מהמבנה עצמו, האם יש הגבלות מיוחדות מבחינת הרשות המקומית ועוד.

אצלנו באורניאון כל שלט היוצא משטח סדנת הייצור שלנו כולל את השלבים הבאים:  תכנון קפדני, עיצוב, ייצור, הובלה וההתקנת השלט בחנות עצמה.

זהו כמובן נושא חשוב, לכל שלט היוצא ממפעלינו ניתנת שנה אחריות כוללת. השלטים מטבעם בנויים אצלינו כך שישרדו זמן רב אולם לאורך השנים ובשל פגעי הזמן, מזג האויר ותנאי השטח יתכן ויהיה צורך לתחזק ולטפל בתקלות קטנות שייווצרו. אצלינו באורניאון אנחנו מקדימים תרופה למכה וכבר בשלב התכנון אנחנו מייצרים את השלט כך שיהיו בו פחות מרכיבים המועדים לבעיות, כמו כן אנחנו מקפידים שבניית השלט תאפשר גישה קלה ונוחה במקרה של צורך בתיקון, החלפת נורות וכו'. התפישה שלנו היא שהקפדה תכנונית והשקעת מאמץ מחשבתי ויצירתי מראש ימנעו הרבה מיקרים של מפח נפש ותקלות.
IMG-20180119-WA0001
20170115_150531-1-1-orfidfhub13ptc5fdnvcscizxbgi9wm0idaw8kbep6

שלטים לחנויות - הבנת צרכיו של בית העסק

ראשית, כל הזמנת עיצוב שלטים שאנו מקבלים נבחנת על ידינו באופן רציני ומוקפד. על כן, אנו דואגים לבקר בבית העסק כדי לקלוט את נתוניו ולסווג את האווירה השורה בו, בין אם מדובר באווירה אלגנטית ויוקרתית, צעירה ותוססת או עממית ופופולארית.

באמתחתנו מצויים הידע, הניסיון והכלים לתרגם את האווירה לכדי שלט מעוצב, נוח לתחזוקה ומרהיב ביופיו, המושך את קהל היעד, מבליט את איכות העסק ומקדמו.

יתרה מכך, אנו מאמינים כי על מנת לבלוט בנוף יש צורך בחשיבה עיצובית מקורית מחוץ לקופסא.

כלומר, חשיבה המסוגלת לראות את התמונה הרחבה של נתוני השוק וליצור על פיהם את השילוט המתאים והמדויק ביותר, שתורם באופן ניכר לייצוג, מיתוג והצלחת העסק.

שלטים לחנויות - ‬נתונים שמשפיעים על עיצוב שלט לחנות

חשוב להבין שלא כל שלט יפה אכן תורם לקידומו של העסק, אלא שיש צורך בשלט שגם מתאים לעסק, לקהל יעדו ומסריו.

לכן, כאשר אנו ניגשים למלאכת תכנונם של שלטים, בין אם מדובר באפשרות של עיצוב שלטים לחנויות, משרדים או לכל מטרה אחרת, אנו לוקחים בחשבון קשת רחבה של נתונים כגון מידות השלט המבוקש, מיקומו ובאם זהו שילוט חוץ או פנים.

כמו כן, עיצובו של השלט נקבע בהתאם להיותו דו או תלת מימדי, חומר הגלם המבוקש, עובי, שיטת וסוג הצביעה, סוג פונטים ואמצעי התאורה הנדרשים.

בנוסף, השלט מעוצב בהתאם לסוג העסק, קהל היעד שלו, המסרים המבוקשים ומאפייני הלוגו הקיים.

20200615_070403-2-orfhq8t5q5d3flturn2na75of5qkeokdblzq2up06i
5/5
נגישות

שניה לפני שאתם עוזבים

האם הספקתם לראות את תיק העבודות שלנו?