שלטים למשרדים

שלטים למשרדים אמורים למתג ולייחד את המשרד בו הם מוצרים.
קרה לכם פעם שנכנסתם למשרד כלשהו ונתקלתם בשלט שגרם לכם להתרגש?
שלט שעשה לכם משהו בפנים ולא יכולתם להסיר את מבטיכם ממנו?
אם כן אז זאת בדיוק המטרה שעומדת מאחורי כל שלט ממחלקת שלטים למשרדים אצלנו באור ניאון תעשיות.

מחפשים שילוט למשרד? השאירו פרטים או התקשרו 072-3718999

שילוט משרדי - אפשרויות חדשות בתחום

תחום השילוט המשרדי משנה את פניו בשנים האחרונות. ובמקום שלטי משרד סטנדרטיים והאפרוריים של פעם ניתן למוצא היום שפע בלתי רגיל של עיצובים, טכנולוגיות. חומרי גלם ואפשרויות שהיו בבחינת חלום רק לפני שנים מועטות.

אפשרויות מתקדמות אלו פותחים בפני יצרני שלטים יצירתיים עולם חדש של אפשרויות ושילובים שמי שיודע לקבל ולאמץ אותן בתהליכי הייצור שלו נימצא תמיד צעד אחד לפני המתחרים, כך בדיוק פועלים באורניאון.

20200531_114946-2
20180612_110447_HDR-2-1-orfidqrwl1j5onp1jsqvm9oj1xwwu9usjx4pzvuoc8

אז בין אם אתם מחפשים שילוט פנים למשרד, שלטים למשרד עורכי דין, או שילוט לדלת המשרד, כזה שיהיה יצירתי ושונה יש לנו מה להציע לכם.

ישנן מספר שאלות אופייניות שאנחנו נתקלים בהם אצל חלק גדול מהמחפשים שילוט משרדי ובחלק זה ניתן לכם את התשובות לשאלות הנפוצות האלה.

שלטים למשרדים - שאלות ותשובות

כמעט ואין הגבלה על גודל השלט שאנחנו יכולים לייצר. כמובן שהגודל נגזר מהמקום בו השלט אמור להיות וצריך להיות פרופורציונאלי ואסתטי. כך לדוגמא גודל השלט יהיה שונה בין שלט כניסה למשרד או שילוט ספציפי לדלת המשרד או החדרים השונים.

בעיקרון וברוב המקרים השלטים יכולים להיות מגודל של כמה סנטימטרים ועד לגודל של כמה מטרים.

התשובה לשאלה הזאת תלויה הן בתנאים הכללים והייחודיים לאותו המשרד והן כמובן בחלק העיצובי, במסר שאנחנו רוצים להעביר באמצעות השלט ואיך הוא משתלב בעיצוב הכללי של המשרד.

ישנם משרדים המשדרים אופי יוקרתי, מוקפד, מדויק וחד כמו שלטים למשרד עורך דין או משרדים בתחום ההנדסה והייצור. ישנם משרדים הרוצים לשדר אוירת חמימות ותחושה של בית נוח ומלא אור וישנם משרדים הרוצים להדגיש באמצעות השלט את הפן העיצובי, היצירתי והצבעוני של העסק. אלו בעיקר שלטים אותם נוכל לפגוש במשרדים של מעצבים, אנשי קריאטיב, פרסומאים וכו'.

מבחינת סוגי החומר ישנם שלטי זכוכית למשרד, שלטי מתכת לסוגיה וכמובן שלטי עץ.

מבחינה חלוקה פונקציונלית ישנם שלטים רגילים ושלטים מוארים בשלל טכנולוגיות ככה שהמבחר באמת עצום ונדרשת הכוונה של איש מקצוע מיומן.

ההזמנה כוללת את התכנון, העיצוב, ההתקנה במקום וכמובן אחריות ותחזוקה בהתאם למפרט ולהסכם ההזמנה.
20181122_104925_HDR-1-1024x512
20190803_103524-orcln5312bv0l0pf7xnjfrmh1yqfgctot651gqk8q2

תחום השלטים למשרדים הוא תחום ענק, אצלינו בסדנת הבוטיק שלנו אנחנו מקפידים על כל שלט שיהיה לשביעות רצון הלקוח המלאה ומעבר לכך.

אנחנו אוהבים את אפקט "הוואו" וכלקוח שלנו רואה את השלט שהותקן במשרדו ואומר "וואו" אנחנו יודעים שעשינו את שלנו…

20 שנות ניסיון של שלטים למשרדים

חשוב שתדעו כי בכל שלט היוצא ממפעלינו ולא משנה גודלו או החומר ממנו הוא עשוי טמונה בתוכו תמצית העשייה שלנו שהיא השילוב הבלתי מתפשר בין הניסיון הרב שצברנו, למעלה מ-20 שנה בתחום…
(הזמן עובר מהר כשנהנים) לבין הידע הייחודי המושג מביקור בתערוכות הטובות בעולם.

למידה וחקר מתמיד והתמקצעות אצל אומני השילוט הטובים בעולם, כל אלה יחד הם סימן ההיכר שלנו בתחום. הם המרכיבים שמייחדים אותנו ונותנים לנו את היתרון על פני יצרני שלטים מתחרים.

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העבודות שכבר עשינו ומצפים לעבוד אתכם יחד בשילוט למשרד שלכם.

20200302_123212-orclntiu00sgyvpx987u8lgghzdz0hipkj3nxxk08a
5/5
נגישות

שניה לפני שאתם עוזבים

האם הספקתם לראות את תיק העבודות שלנו?