שלטי ניאון ונורות

לאור המרצד של שלטי ניאון יש קסם מהפנט שקשה מאד לעמוד בפניו, לכולנו מוכרים מראה האורות המרהיבים בלאס וגאס, בבתי המלון המפוארים,
הבארים, המסעדות ומקומות הבילוי, האורות מושכים אותנו כמו פרפרים לאור, זה כוחם של שלטי הניאון.

תעשיית השלטים המוארים ושלטי הניאון ידועה מזה שנים והיתה כמעט סטנדרט בכל בר, מועדון או מסעדה בארצות הברית.
אמנם הטכולוגיות התפתחו מאד אבל עדיין יצור שלטי הניאון נישאר בגדר אמנות שכמעט לא שינתה את פניה.

האיש האמון על מלאכה מיוחדת זאת הוא אורן ברקת והוא גם האיש שעומד מאחורי העסק בוטיק המייצר שלטים אלה לעסקים, אורן שהוא אמן בנשמתו ובעל רקע בעיצוב ,גרפיקה ואומנות פלסטית משלב את כל המיומנויות האלה עם טכניקת כיפוף וניפוח זכוכית ייחודית הדורשת תשומת לב קפדנית, זוהי טכניקה שרק מתי מעט מכירים והיא נלמדה בבית מדרשו של אומן הניאון האמריקאי הידוע וורנון ווילין.

שלט ניאון בעיצוב מיוחד וצבעוני
שלט ניאון מעוצב בבר שכונתי

קצת על הטכניקה שמאחורי שלטי ניאון

צינורות הזכוכית שהם חומר הגלם, עוברים תהליך חימום בטמפרטורה גבוהה, כיפוף והתאמה לצורת השלט ואז דוחסים לתוך הצינורות גז ניאון ואוטמים אותם.

ניתן ליצור את שלטי הניאון בכל צורה ובשלל צבעים מה שמקנה להם את המראה הבולט והיחודי.

נקודה חשובה להבהרה היא שהיום מוכרים בשוק שלטים מבוססי לד הבנויים מפסי לדים שטוחים הנמכרים תחת השם לד ניאון אולם שונים לגמרי ממוצרי הניאון מזכוכית שאנחנו כאמור מייצרים במקום בעבודת ניפוח מיוחדת והם בעלי עובי ובשר שזה חלק גדול מהנוכחות שהם משדרים.

היתרונות שלנו

ניראות ובולטות – אין ספק שהיתרון המרכזי הינו הניראות והבולטות בשטח, כך שאם אתם מחפשים משהו שיראה למרחוק וימשוך את תשומת הלב זה המוצר בשבילכם.

בנוסף כמו שהזכרנו ניתן לעצב את שלט הניאון כחומר ביד היוצר מה שמאפשר להגיע לצורות יחודיות ומורכבות כמו לוגואים וצורות גיאומטריות אחרות.

אלמנט עיצובי בפני עצמו – הם אלמנט עיצובי העומד גם בפני עצמו, והם מעולים גם ליצירת אפקט של רטרו, שחזור תקופות ה 70 וה-80 והתרפקות על נוסטלגיה רחוקה.

שילוב חומרים – ניתן לשלב את שלט הניאון עם חומרי גלם נוספים ליצירת מראה משודרג כמו שילובו במסגרות עץ, מתכת וזכוכית.

יתרון יחסי על המתחרים – שלט ניאון מאיר עיניים הנמצא בסביבת מתחרים עיסקיים אשר משתמשים בשלטים "הרגילים" יהנה מיתרון בולט ומנקודת משיכה חזקה יותר ללקוחות הפוטנציאלים.

שלט ניאון עם כיתוב בערבית
שלט ניאון כשילוט חיצוני לבית קפה

התאמת השלט לתנאי חוץ

אחת השאלות שנשאלת לעיתים תכופות בהקשר של שלטי הניאון היא האם הם מתאימים גם לשימוש חיצוני או רק פנימי והתשובה היא ששלטי הניאון מתאימים לכל מקום ולכל מזג אויר.

יחד עם זאת שלטי הניאון במקומות פנימיים יהיו בעלי אפקט תאורה מרשים גם אם גודלם הפיסי קטן יחסית, לעומת זאת בכדי ליצור נוכחות מרשימה של תאורת ניאון במקומות חיצוניים באור יום נדרש שלט גדול עם נוכחות גדולה יותר.

5/5

לא התחברתם ל שלטי ניאון ונורות

הנה עוד כמה אפשרויות שיכולות לעניין אתכם
נגישות