שלטים מוארים

אין כמו שלטים מוארים ובוהקים כדי למשוך את תשומת ליבינו המידית, לפעול עלינו כמגנט ענק ולגרום לנו לבהות בשלט המנצנץ. הרעיון של שלטים מוארים אינו חדש והם אפילו משמשים כסמל מסחרי בכמה אזורים ומקומות בעולם שכולנו מכירים ומתקשרים אצלינו בתודעה עם שפע מסחרר של אורות מנצנצים, כך לדוגמא לאס ווגאס, טוקיו, הונג קונג ואזור הטיים סקוור בניו יורק, כולם מנציחים את הכח האדיר שבשלטים מוארים לעסקים, בתי מלון, מסעדות, ברים, אזורי בילוי ותיירות.

מחפשים שילוט מואר? השאירו פרטים או התקשרו 072-3718999

השלט המואר כמוקד משיכה

הרבה מאד עסקים המבוססים על קהל מזדמן מנצלים את השלט המואר לעסק כנקודת משיכה בולטת ויוצרים בכך יתרון על פני המתחרים שלא השכילו לנצל את אמצעי הפרסום הזה.

יתרה מכך, המשיכה שלנו לאור המנצנץ הינה תת מודעת, כלומר אין לנו שליטה עליה ובהרבה מאד מיקרים נימצא את עצמינו נמשכים לעסק שמעליו התנוסס שלט מואר מבלי שנדע שלמעשה משהו פנימי ובלתי נישלט הוא זה שכיוון אותנו לשם.

התנאי התחרות של היום, כל בעל עסק עושה את המכסימום בכדי להבליט את עצמו מול המתחרים ושלט מואר אכן עושה את העבודה מצוין.

20170911_183444_HDR-12
20171031_135245-ozgniy0btdk3hsmg7k275nrslldokct319dnx54rcc

שלטי לד לעסקים

את השלטים המוארים ניתן למצוא במגוון טכנולוגיות יצור ומאפיינים, ישנם שלטי לד לעסקים וישנם שלטי אותיות מוארות בשלל גוונים וגדלים.

שלטי הלד פרצו לשוק בתנופה אדירה בשל מחירם היחסית נוח ואפשרויות היצור והעיצוב הגמישות שהם מאפשרים, פסי לד במגוון אורכים ועוביים מאפשרים ליצור אין סוף קומבינציות לכל מטרה.

יתרון נוסף משמעותי שבשלטי הלד הוא החסכון המשמעותי בצריכת החשמל בהשוואה למנורות הסטנדרטיות מה שמאפשר ליצור שלטים בעלות יחסית נמוכה.

שאלות נפוצות שאנו נשאלים תכופות לגבי שלטים מוארים

למעשה קשת האפשרויות לשימוש בשלטים מוארים היא רחבה וכמעט בלתי מוגבלת.

חברתינו מייצרת שלטים מוארים לבתי כנסת המשווים למקום נופך נוסף, דוגמא נוספת הממחישה את תחומי הפעילות המגוונים שלנו היא פרויקט של הכנת שלט מואר לבניין מגורים וישנן עוד דוגמאות רבות ומגוונות.

שלטי לד לעסקים נותנים היום פתרון מושלם לבעיות של צריכת חשמל ועלויות תפעול גבוהות, שלטי הלד הם גם יחסית זולים וגם חסכוניים ביותר ועדיין מאפשרים להינות מהיתרונות הרבים של השלט המואר.

אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל שלט היוצא משער הסדנא שלנו, השלט עצמו ניבנה מראש כך שיהיה חזק, עמיד, אמין וקל לתפעול. מחשבה רבה מוקדשת בשלב הייצור על ענין התחזוקה השוטפת כך שפעולות פשוטות כמו החלפת נורות או תיקונים של תקלות פשוטות יהיו פשוטות ומהירות מאד לתיקון.

אנחנו נבדלים מהמתחרים וגאים על הנקודות הבאות המאפיינות את החזון שלנו כעסק יצרני נותן שירותים:
  1. תהליך יצור איכותי העובר ביקורת איכות קפדנית, אצלינו מוצאים ללקוח רק מוצר מושלם!
  2. עמידה בלוח הזמנים שניקבע, אין תירוצים, אין סיפורים, אין ליד ואין בערך, יש רק עמידה קפדנית בלו"ז ואספקה בזמן כפי שסוכם.
  3. מחשבה יצירתית ולא שגרתית, שילוב של יכולות בתחום האמנות, העיצוב והטכנולוגיה יחד עם נסיון עצום ואין ספור השתלמויות במטרה להיות תמיד הסמן הימני מבחינת חידושים ויכולת טכנולוגית הבאה לידי ביטוי במוצר המוגמר עבור הלקוח.
IMG_20181026_133117_462-12
20170115_150531-1-1-orfidfhub13ptc5fdnvcscizxbgi9wm0idaw8kbep6

לסיכום

נאמר שבין אם אתם מחפשים שלטים מוארים לעסק, לבנין, לבית כנסת, למקום בילוי או לכל צורך אחר, נשמח לתת לכם את השירות המקצועי ביותר תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמינו עבור הלקוחות שלנו.

5/5
הנה עוד כמה אפשרויות שיכולות לעניין אתכם
נגישות

שניה לפני שאתם עוזבים

האם הספקתם לראות את תיק העבודות שלנו?